Czekoladowa oferta

Oferujemy tradycyjne czekoladki, a także bardziej współczesne warianty, zarówno pod względem wizualnym, jak i smakowym. Ponieważ zależy nam na świeżości i najwyższej jakości naszych słodyczy, w naszej ofercie znajdziecie Państwo tabliczki czekolady, czekoladki z wyjątkowymi nadzieniami, trufle, lizaki czekoladowe, a także kolekcje na konkretne okazje, m.in. Boże Narodzenie, Wielkanoc, czy Walentynki.

Czekolada wegańska jest również w naszej ofercie, dla wszystkich miłośników kuchni roślinnej i zdrowych słodyczy. Nasze wyroby mogą być wykorzystywane jako produkty marketingowe / reklamowe, dodatek do oferty kawiarni, lodziarni, prezenty dla gości weselnych, czy smakowity akcent do Słodkiego Stołu na imprezy rodzinne.

Samodzielnie wykonujemy również medale i figurki, które świetnie sprawdzają się w roli ekskluzywnego upominku biznesowego. Czekoladowe prezenty marketingowe są zdecydowanie wyjątkowe i mogą przybierać różne formy i treści. Wszystkie zaprojektowane są indywidualnie, z możliwością umieszczenia znaku firmowego lub dowolnej informacji reklamowej.

belgijska najwyzszej jakości czekolada

Czekolada

Wysokiej jakości czekolada to klucz do sukcesu. Dzięki niej nasze wyroby są wyjątkowe i mogą śmiało konkurować z innymi światowej klasy manufakturami.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie rodzaje czekolady:

belgijska najwyzszej jakości czekolada

Mleczna

Łagodna, dobrze zbalansowana z delikatnym dodatkiem wanilii z Afryki, Papui Nowej Gwinei i Indonezji.

belgijska najwyzszej jakości ciemna czekolada

Ciemna

Bogata i pełna smaku z zakątków Ameryki Środkowej i Południowej z nutą pieczonych owoców kakaowca i cytrusów.

belgijska najwyzszej jakości czekolada

Biała

Ma piękny kolor, łagodny i maślany smak. Ma najniższą zawartość miazgi kakaowej.

belgijska najwyzszej jakości czekolada

Ruby

Nowy, czwarty typ czekolady o pięknym różowym kolorze. Mocno owocowa i lekko cytrusowa.

czekolada gold

Gold

O wspaniałym złotym kolorze, delikatnym karmelowym i lekko słonym smaku.

Pudełka ozdobne kartoniki / puszki czy worki są wykonywane na zamówienie, z możliwością wyeksponowania nazwy firmy i logo. Wzory, wielkości i kształty są omawiane indywidualnie i dostosowywane do potrzeb naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu